„Remont posadzki loggi w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy al.Marsz.J.Piłsudskiego 61A w Olsztynie”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00384797
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00384797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-10 13:05
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9e2a0b0-4889-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7391151579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00384797 z dnia 2022-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont posadzki loggi w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy al.Marsz.J.Piłsudskiego 61A w Olsztynie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004447867

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Marsz. J. Piłsudskiego 61a

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-449

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 534 04 14

1.5.8.) Numer faksu: 89 534 05 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mopsolsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mopsolsztyn.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont posadzki loggi w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy al.Marsz.J.Piłsudskiego 61A w Olsztynie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9e2a0b0-4889-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00384797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne: W prowadzonym uprzednio postępowaniu do dnia składania ofert w postepowaniu prowadzonym na Platformie Zamówień Publicznych Gminy Olsztyn https://zamowienia.olsztyn.eu nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający na podstawie art.255 pkt 1 ustawy z dnia 11 wrzesnia 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.z 2021r. poz.1129 ze zm.)unieważnił postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złozono żadnej oferty. Uzasadnienie prawne:Postepowanie prowadzone jest na podstawie art.305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz.1129 ze zm.) w trybie z wolnej ręki o wartości zamówienia nieprzekraczajacej progów unijnych.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-49271e02-1958-11ed-acbd-46d0480cd9c4

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPS.DZPiI.261.46.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4402,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.Przedmiotem zamówienia jest remont posadzki loggi w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy al.Marsz.J.Piłsudskiego 61A 10-449 Olsztyn:
3.2.Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja:
1)Przedmiar robót ,
3.3.Zakres prac do wykonania obejmuje:
a/ branża ogólnobudowlana
- roboty rozbiórkowe
- roboty posadzkarskie
3.4.Przedmiot zamówienia ma być wykonany w oparciu o przedmiar robót, oraz wszelkimi zmianami i dodatkowymi ustaleniami wynikłymi w trakcie prowadzonej procedury stanowiącymi integralną część zaproszenia.
3.5.Wszystkie nazwy własne urządzeń i materiałów jeśli są użyte w dokumentacji postępowania, są podane przykładowo i określają jedynie minimalne, oczekiwane parametry użytkowe i jakościowe oraz wymagany ich standard i wygląd, mogą być zastąpione przez inne równoważne lub lepsze, jednak obowiązek udowodnienia równoważności, zgodnie z art. 101 ust. 5 Ustawy Pzp, należy do Wykonawcy.
3.6.Wymagania dotyczące robót:
1)wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z przepisami, obowiązującymi normami, warunkami technicznymi i sztuką budowlaną, przepisami bhp, ppoż.
2)użyte materiały i urządzenia powinny być w I gatunku jakościowym i wymiarowym, powinny posiadać odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie oraz zapewnić sprawność eksploatacyjną.
3.7.Ustalenia organizacyjne związane z wykonaniem zamówienia:
1)Prace remontowe będą prowadzone w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej al.Marsz.J.Piłsudskiego 61A 10-449 Olsztyn w lokalu użyteczności publicznej, który będzie wykonywał swoją bieżącą pracę.
2)Prace remontowe mogą być prowadzone w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 -15.15
3)Wykonawca w toku prowadzonych prac zobowiązany jest do zachowania porządku
w miejscu objętym pracami, utrzymywania na bieżąco czystości, usuwania po zakończeniu prac odpadów (na własny koszt), zachowania zasad bezpieczeństwa oraz obowiązującego
w danym czasie reżimu sanitarnego. Pracownicy nie powinni przemieszczać się po budynku bez potrzeby.
4)Wykonawca może korzystać z dostępu do energii elektrycznej i bieżącej wody w budynku. Koszty za media w trakcie prowadzonych prac będą po stronie Zamawiającego.
5)Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia powierzchni użytkowej, która nie podlega remontowi, a w przypadku zniszczenia dokona naprawy szkody.
6)Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia zewnętrznego terenu budynku, który będzie narażony na działanie spadających z wysokości materiałów budowlanych lub narzędzi.
7)Wykonawca zobowiązany jest przygotować i wykonać zaplecze magazynowe do przetrzymywania materiałów i narzędzi. Placówka nie posiada pomieszczeń z przeznaczeniem na magazyn dla Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zaproszony przez Zamawiającego Wykonawca w wymaganym i ustalonym na negocjacjach terminie do dnia 06.10.2022r. do godz.12.00 nie złożył oferty.
2022-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane