Ochrona nieruchomości zabudowanych będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie - SZC.WOP.260.27.2022
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00384971
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-10 13:45
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi patrolowe
Wykonawcy
5 przyznanych
ELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
22 140 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
14 760 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
18 450 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
63 468 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.