Zakup autobusu szkolnego

GMINA STRAWCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00015398
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00015398/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-08 14:27
Lokalizacja
Strawczyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e9cd6f3-a4d8-4c91-9343-b4b553605279
Identyfikator
9591486127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokary

Wykonawcy

1 przyznane

AUTOBUSY DVL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorczyn, PL · lot 0
368 938,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00015398 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup autobusu szkolnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strawczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup autobusu szkolnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e9cd6f3-a4d8-4c91-9343-b4b553605279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00015398

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056935/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup autobusu szkolnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIRP.ZP.271.1.38.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego autobusu, który winien spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2017 r., poz. 128 z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd winien spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających go do ruchu po drogach publicznych.
Oferowany autobus winien być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich, w dobrym stanie technicznym, wizualnym i spełniać niżej wymienione warunki:
1) Rok produkcji: 2016 i nowszy
2) Długość całkowita: nie więcej niż 10m
3) Autobus po serwisie silnika (wymienione oleje i filtry)
4) Kolor lakieru: biały
5) Miejsca siedzące/ fotele:
- minimum 35 miejsc siedzących
- minimum 20 miejsc stojących
- miejsce na wózek inwalidzki
- fotele pasażerskie z tapicerką odporną na zabrudzenia, ścieranie i zniszczenia
6) stanowisko kierowcy:
- fotek kierowcy z zagłówkiem, na zawieszeniu pneumatycznym, z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa
- roleta przeciwsłoneczna na szybie przedniej
- miejsce kierowcy nie może znajdować się w wydzielonej kabinie
7) drzwi:
- liczba drzwi wejściowych: minimum: 2
- drzwi pasażerskie: sterowane elektrycznie lub elektryczno- pneumatyczne ze stanowiska kierowcy
8) silnik:
- niskoemisyjny, wysokoprężny umieszczony z tylu pojazdu min. EURO 6
- moc silnika: min. 240 KM
- pojemność: min. 6700 cm3
- skrzynia biegów automatyczna, min. 6-cio biegowa + bieg wsteczny
9) szyby:
- szyba czołowa jednoczęściowa, panoramiczna
- szyby boczne z otwieranymi/ uchylnymi szybkami wentylacyjnymi min. 4 szt.
10) Koła:
- Komplet nowych opon bezdentkowych, wielosezonowe
11) Klimatyzacja:
- Automatyczna w całej przestrzeni pasażerskiej z funkcją grzania
12) Wentylacja:
- Wentylacja naturalna przestrzeni pasażerskiej: wywietrzniki/ wywietrzniki dachowe oraz szybki wentylacyjne
13) Systemy:
- ABS/ASR/ESP
14) Dokumentacja:
- Wszystkie dokumenty niezbędne do dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego oraz niezbędne do rejestracji pojazdu

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368938,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368938,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368938,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTOBUSY DVL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 9592052247

7.3.3) Ulica: Korczyn 29B

7.3.4) Miejscowość: Korczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 26-067

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368938,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy