Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00385097
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00385097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-10 14:13
Lokalizacja
Bobowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01471333-1e2d-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
7381715804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie parkingów

Wykonawcy

2 przyznane

MAREK SZPILAWILCZYSKA 64, PL · lot 0
493 801,95 PLN
WAC-WOJ PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrybów, PL · lot 1
153 159,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00385097 z dnia 2022-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490000486

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 18

1.5.2.) Miejscowość: Bobowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 35 14 013

1.5.8.) Numer faksu: 18 35 14 013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ck@bobowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ck.bobowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

a) http://ck.bobowa.pl/zapytania-ofertowe-i-konkursy/ w dziale zapytania ofertowe i konkursy b) www.miniportal.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01471333-1e2d-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00308842/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00308995/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 649410,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla przedsięwzięcia pn. Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w ramach realizacji zadania dofinansowanego z Kierunku interwencji 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021 – 2025” Priorytet 2 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.
2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 2 części, zwane zamiennie „Zadaniami”:
1) Część I: Przebudowa parteru budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami;
2) Część II: Remont utwardzenia z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – miejsca postojowe.
3. W ramach realizacji zamówienia w zakresie Części I Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania m.in. następujących prac:
1) przebudowy strefy wejściowej związanej z komunikacją wewnętrzną;
2) wymiany istniejącej stolarki i zmiany lokalizacji otworów drzwiowych;
3) likwidacji progów (różnicy poziomów) pomiędzy pomieszczeniami na parterze;
4) przebudowy węzła sanitarnego z dostosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami;
5) wymiany zużytego osprzętu sanitarnego i elektrycznego;
6) odnowienia okładzin sufitowych, ściennych i podłogowych;
7) wykonania robót towarzyszących tj. izolacja ścian fundamentowych zewnętrznych z odtworzeniem chodnika i opaski;
8) klimatyzacji podstawowej (biblioteka i galeria).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 476324,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla przedsięwzięcia pn. Przebudowa budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w ramach realizacji zadania dofinansowanego z Kierunku interwencji 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021 – 2025” Priorytet 2 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.
2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 2 części, zwane zamiennie „Zadaniami”:
1) Część I: Przebudowa parteru budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami;
2) Część II: Remont utwardzenia z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – miejsca postojowe.
3. W ramach realizacji zamówienia w zakresie Części II Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania m.in. następujących prac:
1) wykonania stanowisk postojowych dla samochodów osobowych – w ilości 3 szt. z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami;
2) wyznaczenia lokalizacji miejsc postojowych zgodnie z załączonym do STWiOR rysunkiem i utwardzenia terenu w postaci kostki betonowej na podbudowie z kruszywa;
3) wykonania (uzupełnienia) fragmentu ogrodzenia od strony sąsiednich nieruchomości (wys. do 2,2m);
4) remontu istniejącej drogi wewnętrznej poprzez wyprofilowanie i uzupełnienie podbudowy, celem dojazdu do planowanej lokalizacji miejsc postojowych dla osób z niepełnosprawnościami;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.5.) Wartość części: 173085,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 591058,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 734093,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 591058,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): USŁUGI TRANSPORTOWE I KOMUNALNE MAREK SZPILA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA KG-PARTNERS KAROLINA SZAMBELAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381036730,

7.3.3) Ulica: WILCZYSKA 64

7.3.4) Miejscowość: BOBOWA

7.3.5) Kod pocztowy: 38-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 493801,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249872,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267314,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249872,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): USŁUGI TRANSPORTOWE I KOMUNALNE MAREK SZPILA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA KG-PARTNERS KAROLINA SZAMBELAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492004399

7.3.3) Ulica: Wilczyska 64

7.3.4) Miejscowość: Bobowa

7.3.5) Kod pocztowy: 38-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153159,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Część I
Zamawiający zastrzegł sobie możliwość jednostronnego ograniczenia zakresu zamówienia w ramach Części I jedynie do Etapu 1 . Jako, że Zamawiający będzie realizował tylko ten etap umowa została zawarta na kwotę: 493 801,95 zł brutto zastrzeżoną dla wykonania etapu I.

Część II:
Zamawiający zastrzegł sobie możliwość jednostronnego ograniczenia zakresu zamówienia w ramach Części II jedynie do Etapu 3 (tj. wyłączenia z zakresu przedmiotu zamówienia robót składających się na Etap 4a). Jako, że Zamawiający będzie realizował tylko ten etap umowa została zawarta na kwotę 153 159,71 zł brutto.
2022-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane