„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"

GMINA KŁOCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00385198
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00385198/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-10 14:34
Lokalizacja
Kłoczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5060026477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodyRoboty budowlaneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00385198 z dnia 2022-10-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67

1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385198

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005621/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa stacji uzdatniania wody o wydajności Q-50m³/h w Starym Zadybiu gmina Kłoczew. Zakres zamierzenia budowlanego obejmuje budowę:
a) OB4 - Zbiornika magazynowego nadziemnego na wodę uzdatnioną o średnicy zewnętrznej 9,78m i Vc-347,9m².
b) OB5 - Zbiornika podziemnego na wody popłuczne (odstojnik) w postaci 4 x fi 2,80m, Vc-55,9m³.
c) OB6 - Zbiornika podziemny na nieczystości sanitarne (szambo) fi 1,80m Vc-4,0m².
OB7 - Fundamentu pod stacjonarny agregat prądotwórczy - rezerwowe źródło zasilania.
d) OB8 Instalacji fotowoltaicznej o mocy do 37,5kW.
e) Sieci i instalacji międzyobiektowych: technologicznych, wody, kanalizacji, elektrycznych, sterowniczych.
f) Placu technologicznego
Oraz
g) Przebudowę istniejącego budynku OB3 w zakresie:
- rozbiórki fundamentów pod urządzenia i filtry w hali filtrów,
- poszerzenia otworów drzwiowych wewnętrznych i zewnętrznych,
- rozbiórki posadzek i podłoży w pomieszczeniach,
- rozbiórki glazury
- demontażu okien i drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
- demontażu pokrycia dachu, obróbek, parapetów, orynnowania,
- demontażu instalacji: technologicznych, wody, kanalizacji, elektryki.
- wykonania nowych fundamentów pod zbiorniki oraz urządzenia w hali filtrów
- montażu nowej stolarki drzwiowej i okiennej,
- wykonania nowych posadzek i podłoży w pomieszczeniach,
- wykonaniu okładzin ścian i malowanie ścian i sufitów,
- wykonaniu nowego pokrycia dachu blachodachówką, obróbek blacharskich, orynno-wania, parapetów, wykonania nowych instalacji: technologicznych, wody, kanalizacji, elektryki.
- wykonanie elewacji budynku (pomalowanie farbą).
2. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera uproszczona dokumentacja projektowa, przedmiar robót, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące Załącznik Nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu składania ofert wpłynęło cztery oferty. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 1 410 900,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.) - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-10-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane