Poprawa jakości klimatu poprzez modernizację terenów zieleni w Nowym Dworze Mazowieckim 2022
MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00385461
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00385461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-10 16:06
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b9d68fe-3a59-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5311000938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00385461 z dnia 2022-10-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa jakości klimatu poprzez modernizację terenów zieleni w Nowym Dworze Mazowieckim 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b9d68fe-3a59-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa jakości klimatu poprzez modernizację terenów zieleni w Nowym Dworze Mazowieckim 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b9d68fe-3a59-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00336862/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Poprawa jakości klimatu poprzez modernizację terenów zieleni w Nowym Dworze Mazowieckim 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00360043/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 132956 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 125992,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie nasadzeń roślinami w 5 lokalizacjach na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki. 4. Przedmiot zamówienia zostałszczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 40992,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie tzw. „zielonego dachu” na budynku publicznego szaletu miejskiego. 4. Przedmiot zamówienia zostałszczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 28000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie 10 „zielonych przystanków” składających się z ażurowego stelaża oraz nasadzeń roślinnością pnącą na tereniemiasta Nowy Dwór Mazowiecki. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia
(załącznik nr 1 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 57000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny w najwyżej ocenionej wstępnie ofercie, odpowiednio w każdej części zamówienia, (cz. 1 – 60 000,00 zł, cz. 2 – 40 000,00 zł, cz. 3 – 85 000,00 zł) przewyższyły kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie każdej części zamówienia, tj. kwoty: cz. 1 – 54 836,00 zł, cz. 2 – 29 000,00 zł, cz. 3 – 49 120,00 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny w najwyżej ocenionej wstępnie ofercie, odpowiednio w każdej części zamówienia, (cz. 1 – 60 000,00 zł, cz. 2 – 40 000,00 zł, cz. 3 – 85 000,00 zł) przewyższyły kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie każdej części zamówienia, tj. kwoty: cz. 1 – 54 836,00 zł, cz. 2 – 29 000,00 zł, cz. 3 – 49 120,00 zł.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny w najwyżej ocenionej wstępnie ofercie, odpowiednio w każdej części zamówienia, (cz. 1 – 60 000,00 zł, cz. 2 – 40 000,00 zł, cz. 3 – 85 000,00 zł) przewyższyły kwoty, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie każdej części zamówienia, tj. kwoty: cz. 1 – 54 836,00 zł, cz. 2 – 29 000,00 zł, cz. 3 – 49 120,00 zł.
| 2022-10-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |