Wykonanie prac remontowych ogrodzenia, schodów, balustrady, krawężników , murów przy bramie koszarskiej i przy piwnicy w ogrodzie włoskim na terenie Zespołu Zamkowo Parkowego w Białej Podlaskiej
GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00385608
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00385608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-11 07:58
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-746ecb1d-2925-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5372335662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00385608 z dnia 2022-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych ogrodzenia, schodów, balustrady, krawężników , murów przy bramie koszarskiej i przy piwnicy w ogrodzie włoskim na terenie Zespołu Zamkowo Parkowego w Białej Podlaskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833416865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialapodlaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialapodlaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bialapodlaska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych ogrodzenia, schodów, balustrady, krawężników , murów przy bramie koszarskiej i przy piwnicy w ogrodzie włoskim na terenie Zespołu Zamkowo Parkowego w Białej Podlaskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-746ecb1d-2925-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00385608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331202/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.51.2022.JW2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 343233,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych ogrodzenia, schodów, balustrady, krawężników oraz innych elementów z piaskowca, murów przy bramie koszarskiej i przy piwnicy w ogrodzie włoskim na terenie Zespołu Zamkowo Parkowego w Białej Podlaskiej”.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45112711-2 Roboty w zakresie kształtowania parków;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ:
a) program prac remontowych wraz z decyzją Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
b) przedmiar robót;
4. Przetargiem objęte są następujące roboty:
a) remont murów ceglanych przy bramie koszarskiej z otoczakami,
b) remont murów (pozostałości) piwnicy przy bramie koszarskiej, murów piwnicy w ogrodzie włoskim i do niej przylegających, nadmurowanie - sklepienia przy „lodowni”,
c) remont i uzupełnianie piaskowców: krawężników okalających alejki i kwatery roślinne, schody wejście na dziedziniec, schody do oficyn, elementy przy ogrodzeniu wraz z balustradą, „szyszki”, fontanna i płytki przy fontannie,
d) remont ogrodzenia wraz z przęsłami metalowymi, malowaniem tynków i przęseł metalowych, bramy i dwóch furtek,
e) wymiana drzwi wejściowych wraz ze sklepieniem do piwnicy przy ogrodzie włoskim wraz z pozostałymi widocznymi murami. Remont (uporządkowanie) wewnątrz pomieszczenia wraz z wykuciem otworu w ścianie.
5. Teren jest obiektem zabytkowym, wpisanym do rejestru zabytków województwa lubelskiego pod nr BP A/134. Remontowane obiekty posiadają wartości zabytkowe i architektoniczne oraz stanowią element Zespołu Zamkowo Parkowego Radziwiłłów.
6. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić gwarancji jakości oraz rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane na okres nie krótszy niż 36 miesięcy*, licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
Uwaga: Zaoferowany okres rękojmi za wady nie może być krótszy od zaoferowanego okresu gwarancji. Wykonawca może zaproponować jeden poniższych okresów gwarancji i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane tj.: 36 m-cy albo 48 m-cy albo 60 m-cy. Minimalny okres gwarancji i rękojmi to 36 m-cy. Maksymalny okres gwarancji i rękojmi wynosi 60 m-cy.
Zamawiający informuje, że okres gwarancji na wykonane roboty budowlane jest również przedmiotem oceny ofert w kryterium „Gwarancja” – G”, określonym w rozdziale XVIII SWZ, zgodnie z opisanymi tam zasadami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty| 2022-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |