„Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie gminy Klimontów w roku szkolnym 2022/2023 oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem w roku szkolnym 2022/2023 - na podstawie biletów ”
Gmina Klimontów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00385798
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-11 09:04
- Lokalizacja
- Klimontów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8641729561
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
9 przyznanych
PRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
48 450 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
62 985,6 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
44 064 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
61 516,8 PLNPRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
47 520 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
44 064 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
20 196 PLNPRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
38 640 PLNCaritas Diecezji SandomierskiejSandomierz, PL
45 780 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.