Przebudowa wraz z termomodernizacją i rozbudowa budynku szkoły podstawowej i przedszkola w Bażanowicach wraz z budową sali gimnastycznej
GMINA GOLESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00386511
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00386511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-11 12:08
- Lokalizacja
- Goleszów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-577cd25e-cb90-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5482404996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00386511 z dnia 2022-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wraz z termomodernizacją i rozbudowa budynku szkoły podstawowej i przedszkola w Bażanowicach wraz z budową sali gimnastycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182433
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 5
1.5.2.) Miejscowość: Goleszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-440
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@goleszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.goleszow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wraz z termomodernizacją i rozbudowa budynku szkoły podstawowej i przedszkola w Bażanowicach wraz z budową sali gimnastycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-577cd25e-cb90-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00386511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001413/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja pomieszczeń szkolno - przedszkolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145066/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa wraz z termomodernizacją i rozbudowa budynku szkoły podstawowej o salę gimnastyczną i oddział szkolno - przedszkolny wraz z infrastrukturą techniczną i rozbiórką istniejącego budynku przedszkola na działkach o numerach ewidencyjnych: 244/84, 244/85, 244/86 położonych w Bażanowicach przy ulicy Szkolnej.
Istniejącą trzykondygnacyjną szkołę - obiekt [C] rozbudowano o:
• część [A] - jednokondygnacyjną salę gimnastyczną z dwukondygnacyjnym zapleczem w miejscu przewidzianego do rozbiórki istniejącego przedszkola;
• część [B] - dwukondygnacyjny oddział szkolno - przedszkolny z poddaszem nieużytkowym.
Jednocześnie Wykonawca ma opracować projekty techniczno – wykonawcze instalacji wewnętrznych w obu budynkach oraz w oparciu o sporządzoną dokumentację wykonawczą przeprowadzić rzeczową realizację instalacji wewnętrznych w ww. budynkach.
Zamawiający wymaga, aby pierwszym etapem realizacji inwestycji była rozbudowa wraz z częściowym odbiorem robót, w celu zapewnienia kontynuacji nauki dzieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928200-0 - Ogrodzenia
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112500-0 - Usuwanie gleby
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45443000-4 - Roboty elewacyjne
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2022-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |