Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wielka Wola

GMINA PARADYŻ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00387169
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00387169/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-11 14:00
Lokalizacja
Paradyż, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9984814d-34eb-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7681716653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00387169 z dnia 2022-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wielka Wola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PARADYŻ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Paradyż

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-333

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447584082

1.5.8.) Numer faksu: 447584020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaparadyz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaparadyz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminaparadyz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wielka Wola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9984814d-34eb-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387169

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031980/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wielka Wola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350142/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn. „Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wielka Wola” na działce o numerze ewidencyjnym 56/6, obręb Wielka Wola, gm. Paradyż poprzez :
- odmulenie dna zbiornika wodnego,
- remont mnicha wodnego,
- remont umocnień skarp,
- urządzeniu zieleni

Renowacja - odmulenie dna zbiornika wodnego :
- zbiornik wodny
- powierzchnia zabudowy istniejąca / projektowana : 13000,00 m2 / 13000,00 m2
- głębokość odmulenia projektowana : 0,40 m
- umocnienie skarp istniejące – kamień naturalny/gruz
- umocnienie skarp projektowane lokalnie (w obrębie stojaka mnicha wodnego)– płyty ażurowe wypełnione betonem wraz z obramowaniem obrzeżem betonowym
Ilość urobku / namułu – 10400 *0,4 = 4160,00 m3
Urobek uzyskany z odmulenia dna stawu posłuży do wyprofilowania skarp oraz wyrównania - niwelacji terenu nieruchomości na której zlokalizowany jest staw.

Remont mnicha wodnego - prefabrykowanego żelbetowego wraz z kładką dojściową o wymiarach 80x90x300 cm i grubości ścianki 10 cm (dopuszcza się zastosowanie mnicha wodnego z prefabrykowanych elementów stalowych), po wcześniejszej akceptacji zamawiającego.

Urządzenie zieleni poprzez obsiew terenu i skarp zbiornika mieszankami traw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
2022-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane