Modernizacja boiska wielofunkcyjnego położonego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku
Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00387279
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00387279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-11 14:18
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0094bf3f-3018-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5671783718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00387279 z dnia 2022-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego położonego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 39
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plonsk@plonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plonsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plonsk.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego położonego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0094bf3f-3018-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00330825/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja boiska wielofunkcyjnego położonego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342924/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie modernizacji istniejącej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w Płońsku, zlokalizowanego na działce nr 636/2.
W ramach prac projektowych należy wykonać program modernizacji istniejącej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego.
W ramach modernizacji należy wykonać:
1) oczyszczenie i odtłuszczenie nawierzchni,
2) usunięcie odspojonych fragmentów warstwy konstrukcyjnej nawierzchni EPDM i SBR poprzez ich mechaniczne sfrezowanie,
3) gruntowanie szczepno-penetrujące nawierzchni na całej powierzchni boiska środkami wskazanymi przez producenta nawierzchni,
4) uzupełnienie ubytków w nawierzchni m.in. poprzez wykonanie warstwy nawierzchni na bazie granulatu SBR związanego klejem PU o grubości min. 7 mm,
5) wykonanie warstwy nawierzchni EPDM grubości min. 2 mm - natrysk,
6) odtworzenie linii pól gry zgodnie z wytycznymi dla danej dyscypliny lub wyskalowanych do wymiarów boiska farbami poliuretanowymi metodą natryskową (piłka ręczna, 2 boiska do koszykówki, siatkówka oraz do gry w tenisa):
a) kolorystyka boiska wielofunkcyjnego:
· projektowa zasadnicza nawierzchnia boiska: kolor zielony;
· projektowana nawierzchnia boisk do tenisa: kolor niebieski;
· kolor linii do koszykówki: pomarańczowy;
· kolor linii do siatkówki: czerwony;
· kolor linii do gry w piłkę ręczną: żółty;
- kolor linii do tenisa: biały;
· grubość linii: 5cm.
7) prace przygotowawcze oraz porządkowe prace powykonawcze (np. demontaż i ponowny montaż ławek, tulei, innych elementów wyposażenia),
8) dostawa nowych siedzisk wraz z montażem na istniejącym stelażu (wykonane z polipropylenu, wandaloodporne, z niskim oparciem, odporne na niskie oraz wysokie temperatury oraz na promieniowanie UV, do stosowania na zewnętrz, posiadają otwór, przez który odprowadzana jest woda) kolor do uzgodnienia z Zamawiającym – 15 sztuk.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Programie funkcjonalno – użytkowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EvenTeam Andrzej Latkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122558505
7.3.3) Ulica: ul. mjr. Edwarda Ziółkowskiego 14/3 lok. 11
7.3.4) Miejscowość: Tarczyn
7.3.5) Kod pocztowy: 05-555
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-19SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin zakończenia przedmiotu umowy: 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż 19.12.2022 r.2. Zadanie pn. „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego położonego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku”
współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
| 2022-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |