Remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości Zawada

Gmina Kłomnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00015735
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00015735/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-08 15:07
Lokalizacja
Kłomnice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a6d1380-df10-492f-8f44-3e5f9c973d07
Identyfikator
9492138802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskie i szklarskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie płytekInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00015735 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości Zawada

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłomnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strażacka 20

1.5.2.) Miejscowość: Kłomnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-270

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/3281-122

1.5.8.) Numer faksu: 34/3281-121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astepien@klomnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klomnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/klomnice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości Zawada

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a6d1380-df10-492f-8f44-3e5f9c973d07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00015735

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053759/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości zawada

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZI-IZ.271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont i przebudowa pomieszczeń dla potrzeb utworzenia placówki Senior Plus w miejscowości Zawada
2. Zakres robót obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
a) położenie płytek podłogowych i ściennych
b) wykonanie g/k oraz sufitów podwieszanych
c) wykonanie sanitariatów
d) przebudowa pomieszczeń na potrzeby kuchni
e) wykonanie instalacji wod – kan
f) wykonanie instalacji c.o.
g) wykonanie instalacji elektrycznych
h) wymiana oświetlenia w pomieszczeniach
i) wymiana okien
j) wymiana drzwi wewnętrznych i dostosowanie ich do potrzeb osób
z niepełnosprawnościami
3. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia wymienionych w punkcie
2 stanowią załączniki: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna, przedmiar robót - załącznik nr 2 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

art. 255 pkt 3 ustawy PZP - „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane