„Budowa Bulwarów w Skaryszewie nad rzeką Kobylanką”
Gmina Skaryszew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00387594
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00387594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-11 15:51
- Lokalizacja
- Skaryszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c6c3510-2dd6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7962867409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00387594 z dnia 2022-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Bulwarów w Skaryszewie nad rzeką Kobylanką”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skaryszew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackego 6
1.5.2.) Miejscowość: Skaryszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-640
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@skaryszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skaryszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zamowienia.skaryszew.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Bulwarów w Skaryszewie nad rzeką Kobylanką”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c6c3510-2dd6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012501/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa Bulwaru w Skaryszewie nad rzeką Kobylanką
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335751/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.15.2022.KR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oznaczonych nazwą:
Budowa Bulwarów w Skaryszewie nad rzeką Kobylanką – dotyczy zakresu z odcinaka nr 1
Zakres powyższych części obejmuje między innymi:
• Przygotowanie terenu pod budowę – prace w zakresie niwelacji i usuwania gleby
• Roboty ziemne – korytowanie oraz przygotowanie gruntu pod posadowienie warstw konstrukcyjnych (geomateraca) w miejscach występowania gruntu nienośnego (torf)
• Wykonanie geomateraca na geokracie (lub georuszcie) z kruszywa łamanego
• Budowę ciągu komunikacyjnego dla pieszych – chodnika od strony rzeki.
• Budowę ścieżki rowerowej odseparowanej od chodnika obszarem zieleni.
• Budowę ciągu komunikacyjnego dla pieszych – chodnika od strony rzeki o nawierzchni
z kostki betonowej, bezfazowej, szarej gr 8 cm. z dopuszczeniem ruchu lekkiego (pojazdy techniczne dla utrzymania rzeki)
• Budowę ścieżki rowerowej odseparowanej od chodnika obszarem zieleni o nawierzchni
z kostki betonowej, bezfazowej w kolorze grafitowym
• Budowę lokalnych miejsc o nawierzchni piaskowej, żwirowej lub trawiastej pod elementy zabawowe dla dzieci
• Aranżacja terenu przylegającego do ciągów spacerowych – obiektami małej architektury wraz z nasadzeniami trawami ozdobnymi, rabatami kwiatowymi i bylinowymi
• Wykonanie lokalnie kameralnych placyków z pergolami i ławkami w formie huśtawek
• Budowę prefabrykowanej kładki dla pieszych i rowerów nad rzeką łącząca przeciwległe brzegi z uprzednim wykonaniem fundamentowania
• Budowę oświetlenia terenu lampami typu parkowego
• Wykonanie kanału technologicznego pod monitoring wizyjny
• Aranżacje przestrzeni obiektami małej architektury
• Plantowanie nawierzchni i wysiew traw
• Zabezpieczenie/Przebudowa sieci podziemnych kolidujących z planowanym przedsięwzięciem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3948300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4223820,00 PLN
| 2022-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |