Przebudowa dróg gminnych: ul. Kormoranów, części ul. Leśnej oraz części ul. Wrzosowej w Sztutowie

GMINA SZTUTOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00387786
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00387786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-12 08:14
Lokalizacja
Sztutowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-363af115-f215-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5792070986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF MAKURATStaniszewo, PL · lot 0
2 586 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00387786 z dnia 2022-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych: ul. Kormoranów, części ul. Leśnej oraz części ul. Wrzosowej w Sztutowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZTUTOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 55

1.5.2.) Miejscowość: Sztutowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 552478151

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sztutowo.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sztutowo.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/2b11dd0e-6233-45f3-9202-7aa5e4ba2c58

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych: ul. Kormoranów, części ul. Leśnej oraz części ul. Wrzosowej w Sztutowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-363af115-f215-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00387786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028594/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych ul. Kormoranów, część ul. Leśnej oraz część ul. Wrzosowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223910/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UZ.271.07.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2103000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 180027G ul. Kormoranów, części drogi gminnej nr 180023G ul. Leśnej oraz części drogi gminnej nr 180025G ul. Wrzosowej w Sztutowie.
Zaprojektowano następujący układ drogowy:
• ul. Kormoranów
– klasa drogi droga gminna klasy D (Dojazdowa)
– kategoria ruchu KR2
– szerokość jezdni 5,5 m
– szerokość chodnika 2,0 m
– długość odcinka 135,84 m
• ul. Wrzosowa
– klasa drogi droga gminna klasy D (Dojazdowa)
– kategoria ruchu KR2
– szerokość jezdni 5,5 m
– długość odcinka 97,38 m
• ul. Leśna
– klasa drogi droga gminna klasy L (Lokalna)
– kategoria ruchu KR2
– szerokość jezdni 5,0 - 5,5 m
– szerokość chodnika 2,0 m
– długość odcinka 234,37 m
W związku z powyższym planuje się:
▪ rozebranie istniejących nawierzchni;
▪ wykonanie nawierzchni jezdni z betonowej kostki brukowej;
▪ wykonanie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej;
▪ wykonanie zjazdów o nawierzchni z betonowej kostki brukowej;
▪ ustawienie krawężników i obrzeży betonowych;
▪ wykonanie zieleni w formie humusowania i obsiania trawą;
▪ budowa kanalizacji deszczowej;
▪ budowa kanalizacji sanitarnej;
▪ budowa wodociągu;
▪ budowa kanału technologicznego;
▪ usunięcie kolizji z infrastrukturą techniczną;
▪ usunięcie drzew i karpin;
▪ wykonanie oznakowania pionowego oraz poziomego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2586690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4466206,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2586690,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana „ARAT” Krzysztof Makurat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891255878

7.3.3) Ulica: Kartuska 15

7.3.4) Miejscowość: Staniszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 83-328

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2586690,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane