WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO - KOSZTORYSOWYCH PRZEBUDOWY DRÓG NA TERENIE GMINY JABŁONNA WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO (3)

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00387861
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-12 08:39
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

MAREK KRAWCZYKSochaczew, PL
34 440 PLN
MAREK KRAWCZYKSochaczew, PL
34 440 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.