Remont dachu hali sportowej w budynku nr 31 w kompleksie 2245 Głogów
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00388031
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00388031/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-12 09:29
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f7f04c0-2e7e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00388031 z dnia 2022-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu hali sportowej w budynku nr 31 w kompleksie 2245 Głogów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Saperska 2
1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/43wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu hali sportowej w budynku nr 31 w kompleksie 2245 Głogów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7f04c0-2e7e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388031
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336633/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 63/26/PN/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót i usług do realizacji:
W budynku planuje się wykonać:
1. Rozebranie obróbek blacharskich murków ogniowych, kołnierzy, gzymsów itp
2. Demontaż instalacji odgromowej.
3. Rozebranie rynien i rur spustowych
4. Rozbiórka 4 szt. płyt dachowych.
5. Montaż 4 szt. płyt stropowych.
6. Warstwa wyrównawcza betonowa.
7. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej.
8. Ułożenie warstw włókniny szklanej.
9. Ułożenie izolacji termicznej w wełny mineralnej twardej (dachowej).
10. Ułożenie membrany dachowej PVC.
11. Montaż obróbek blacharskich murków ogniowych, kołnierzy, gzymsów itp.
12. Montaż rynien i rur spustowych z blachy tytano-cynkowej.
13. Remont czap kominowych oraz montaż kratek z siatką lub żaluzjami.
14. Montaż wietrzaków dachowych z blachy kwasoodpornej z turbiną.
15. Montaż instalacji odgromowej.
16. Montaż drabiny zewnętrznej
17. Pomiary instalacji odgromowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 22 września 2022 roku Zamawiający zamieścił na Platformie zakupowej informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotowego zamówieniatj. 798 380,27 zł brutto. W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego w wyznaczonym terminie została złożona oferta przez:
PHB „Tyliński” Spółka Jawna
ul. Święciechowska 49, 64-100 Leszno 1 150 000,00 zł 48 miesięcy
Kwota, która została zaoferowana przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Weryfikacja możliwości finansowych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do powyższej wartości.
| 2022-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |