Remont kominów, wymiana orynnowania, naprawa ogrodzenia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tychach przy ul. Jedności.

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00388110
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00388110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-12 09:45
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58b587c2-1f80-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty w zakresie burzeniaBetonowanie konstrukcjiTynkowanieWykonywanie pokryć dachowychWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ WANDZELŻory, PL · lot 0
252 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00388110 z dnia 2022-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów, wymiana orynnowania, naprawa ogrodzenia w
Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tychach przy ul. Jedności.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 327763808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kominów, wymiana orynnowania, naprawa ogrodzenia w
Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tychach przy ul. Jedności.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58b587c2-1f80-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013168/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont kominów, wymiana orynnowania, naprawa ogrodzenia, wymiana ppoż zgodnie z przepisami w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 przy ul. Jedności 51

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311898/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.40.2022.JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kominów i elementów dachu oraz przebudowa i poszerzenie bramy wjazdowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 przy ul Jedności 51 w Tychach – etap 1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje kompleksowy remont dachów i kominów sali gimnastycznej, przedszkola 1, łącznika 1 zgodnie z załącznikiem 4a do SWZ, w tym m.in.:
a) roboty demontażowe,
b) przemurowanie dwóch kominów (lokalizacja szkoła 1 zał.1),
c) remont kominów na wskazanych dachach,
d) wymiana ław kominiarskich (komunikacja dachowa),
e) wymiana rynien,
f) wymiana rur spustowych,
g) wymiana płotków przeciwśniegowych - śniegołapów (sala gimnastyczna, przedszkole 1, łącznik 1 oraz odcinek na łączniku 2 od strony ul. Jedności),
h) wymiana wentylatorów na kominach objętych remontem,
i) wymiana wyrzutni i daszków kanałów wentylacyjnych,
j) wykonanie podbitki dachu sali gimnastycznej oraz łączniku 1,
k) poszerzenie bramy wjazdowej,
l) roboty porządkowe, utylizacje.

ZAKRES REMONTU NIE OBEJMUJE MALOWANIA POMIESZCZEŃ.
Lokalizacja zgodnie z zał. 4a do SWZ.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45410000-4 - Tynkowanie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 510454,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Michał Wandzel WANDZEL DACHY

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6511600483

7.3.3) Ulica: 3-go Maja 54

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane