Realizacja zajęć dodatkowych dla dzieci przedszkolnych z ZSP w Pliszczynie oraz w Turce - drugie postępowanie

Gmina Wólka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00388276
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-12 10:31
Lokalizacja
Jakubowice Murowane, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7132872953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa przedszkolnegoUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
6764 PLN
Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
30 438 PLN
Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
30 438 PLN
Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
30 438 PLN
Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
30 438 PLN
Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych BIS Sp. z o.o.Lublin, PL
30 438 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.