Usługi eduk. obej. przepr. wykładów, ćwiczeń, laboratoriów w ramach specjalności Pilotaż i Mechanika lotnicza kierunku MiBM oraz lotniczych szkoleń teoretycznych dla studentów PANS w Chełmie

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00388456
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-10-12 11:13
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5632077608
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUrządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

Wykonawcy

23 przyznane

JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
4800 PLN
JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
9600 PLN
Wojciech ZagrabaŚwidnik, PL
33 750 PLN
Jacek SzcząchorToruń, PL
4350 PLN
Rafał LokumskiWarszawa, PL
14 850 PLN
ALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
13 050 PLN
ALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
6525 PLN
Martyna KurekMłoszowa, PL
4200 PLN
Martyna KurekMłoszowa, PL
12 600 PLN
Martyna KurekMłoszowa, PL
6300 PLN
SEBASTIAN KULIKŻelechów, PL
9000 PLN
Tomasz JurkowiczPruszcz Gdański, PL
4500 PLN
Tomasz JurkowiczPruszcz Gdański, PL
13 500 PLN
Jakub KlęczarStare Babice, PL
4200 PLN
Jakub KlęczarStare Babice, PL
8400 PLN
KRZYSZTOF SOKOŁOWSKIWarszawa, PL
4760 PLN
KRZYSZTOF SOKOŁOWSKIWarszawa, PL
4760 PLN
JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
4480 PLN
Andrzej Szarubka CAMOKrężnica Okrągła, PL
4900 PLN
JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
9600 PLN
ŁUKASZ PUZIOŻółtańce-Kolonia, PL
13 500 PLN
Wojciech ZagrabaŚwidnik, PL
13 500 PLN
Wojciech ZagrabaŚwidnik, PL
9000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.