Przebudowa drogi gminnej nr 080951C Ostrów – Rokitnica Nowa – Świedziebnia na odcinku o długości 823m

Gmina Świedziebnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00388529
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00388529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-12 11:28
Lokalizacja
Świedziebnia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3ae56c9-2dd7-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8741711106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN TOMPALSKIChrostowo, PL · lot 0
349 329,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00388529 z dnia 2022-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 080951C Ostrów – Rokitnica Nowa – Świedziebnia na odcinku o długości 823m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świedziebnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118454

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 92A

1.5.2.) Miejscowość: Świedziebnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-335

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564938460

1.5.8.) Numer faksu: 564938429

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiedziebnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiedziebnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 080951C Ostrów – Rokitnica Nowa – Świedziebnia na odcinku o długości 823m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3ae56c9-2dd7-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030515/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej nr 080951C Ostrów - Rokitnica Nowa - Świedziebnia na odcinku o długości 823 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335777/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 351050,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej nr 080951C Ostrów – Rokitnica Nowa – Świedziebnia na odcinku o długości 823m.
2. Zakres robót polegać będzie na: - przebudowie drogi gminnej nr 080951C na odcinku o długości 823 m - wyprofilowaniu mechanicznym z zagęszczeniem podłoża na powierzchni istniejącej nawierzchni gruntowej na szerokości około 5,5 m; - wykonaniu warstwy podbudowy w obszarze jezdni o grubości 15 cm, na szerokości 4,5 m, z kruszywa stabilizowanego mechanicznie z mieszanki kruszywa łamanego 0 – 31,5 mm; - wykonaniu bitumicznej nawierzchni jezdni o szer. 4,5 m w technologii trójwarstwowego utrwalenia powierzchniowego emulsją asfaltową i żwirami kruszonymi - ukształtowaniu po obu stronach jezdni poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 15 cm. UWAGA: Proszę o przyjęcie do kalkulacji kosztów rzeczywistą długość odcinka, która wynosi 823m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa (opracowanie techniczne, przedmiar, projekt stałej organizacji ruchu). Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Z uwagi na to, że umowa na roboty będzie umową ryczałtową, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji, nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót pewnych robót, koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej, nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu budowlanego w cenie umownej. Wykonawca ma prawo skorygować w przedmiarze ilości robót do wielkości według własnych obliczeń na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349329,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367698,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349329,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAR-DAR Marian Tompalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911316436

7.3.3) Ulica: Makówiec 53

7.3.4) Miejscowość: Chrostkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 87-602

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349329,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-28
2022-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane