„Projekt i budowa górskiej trasy rowerowej typu „singletrack” o charakterze „flow” w rejonie Zawoi Morgi”
Gmina Zawoja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00389027
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00389027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-12 13:01
- Lokalizacja
- Zawoja, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-572524d3-d4f5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5521588530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00389027 z dnia 2022-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Projekt i budowa górskiej trasy rowerowej typu „singletrack” o charakterze „flow” w rejonie Zawoi Morgi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawoja
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Zawoja
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-222
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 338775006
1.5.8.) Numer faksu: 338775015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zawoja.ug.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zawoja.ug.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Projekt i budowa górskiej trasy rowerowej typu „singletrack” o charakterze „flow” w rejonie Zawoi Morgi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-572524d3-d4f5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011995/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa trasy rowej w ramach projektu Rowerem po pograniczu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Mikroprojekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112339/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostanie udzielone zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11) Ustawy PZP. Gmina- jako podmiot zamawiający jest jednostką sektora finansów publicznych, która posiada 100% udziałów w spółce Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja” Sp. z o.o. z siedzibą w: 34-222 Zawoja 1854. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą rolę w zakresie jej celów strategicznych, obszarów działalności, co znajduje swoje odzwierciedlenie akcie założycielskim spółki. Ponad 90% działalności spółki dotyczy zadań powierzonych jej przez Gminę w ramach aktu założycielskiego. Spółka wykonuje zadania gminy w oparciu o majątek należący pośrednio lub bezpośrednio do niej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2021.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) dokładne wytyczenie i oznaczenie przebiegu projektowanych szlaków w terenie (wraz z
określeniem średniego spadku i długości danej trasy) na podstawie korytarza ścieżki wg załączonej
mapy i tracka GPX,
b) roboty ziemne - usunięcie warstwy organicznej, ułożenie podkładu z ziemi mineralnej, kamieni
lub kruszywa łamanego frakcji 0-30mm i odpowiednie uformowanie powierzchni trasy (odwodnienie, pofalowanie, budowa profilowanych zakrętów, drewnianych kładek, przepustów cieków wodnych itp.),
c) na trasie typu „flow” wysypanie powierzchni ścieżki kruszywem łamanym o ciągłym uziarnieniu
0-8mm, a następnie zagęszczenie warstwy jezdnej,
d) umieszczenie mapy, oznakowanie trasy i dojazdów, umieszczenie tabliczek informacyjnych i
ostrzegawczych, budowa szykan drewnianych na przecięciach z uczęszczanymi drogami i szlakami
pieszymi,
e) dokładne posprzątanie całego terenu budowy, zniwelowanie pozostałości wokół ścieżki, rozprowadzenie warstwy organicznej, aby przywrócić naturalny wygląd terenu w bezpośrednim otoczeniu budowanej trasy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono oferty.| 2022-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |