Przebudowa dróg gminnych - ul. Spokojna, ul. Kasztanowa

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00389310
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00389310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-12 13:57
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-008eb604-28f3-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

SZYMON TETLAĆwiklice, PL · lot 0
230 208,82 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RADEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko – Biała, PL · lot 1
217 699,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00389310 z dnia 2022-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych - ul. Spokojna, ul. Kasztanowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://um.wisla.pl/SWZ/2022_drogi_spacerowa_kasztanowa/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych - ul. Spokojna, ul. Kasztanowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-008eb604-28f3-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004655/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 R emont drogi ul. Spokojna

1.1.13 Przebudowa dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326058/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.30.2022.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Spokojna - mechaniczne ścinanie poboczy, rozebranie krawężników drogowych, rozebranie ścieków betonowych, rozebranie i ponowne ułożenie zjazdów z kostki brukowej betonowej, frezowanie nawierzchni bitumicznej, wywiezienie gruzu, ułożenie krawężników drogowych, skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy ścieralnej, wykonaie warstwy wiążącej, skropienie warstwy wiążącej emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy wiążącej, wykonanie nawierzchni warstwy ścieralnej, przełożenie zjazdu z kostki betonowej, obsypanie pobocza, wykonanie powierzchniowego utrwalenie pobocza, obsypanie za krawężnikami, wykonanie wykopu pod rurociąg , studzienki kanalizacyjne oraz ścieki betonowe, demontaż rurociągu z tworzywa, demontaż studzienki ulicznej, ręczne czyszczenie studzienki ulicznej, rozebranie i ponowne wykonanie narzutu z kamienia łamanego, wykonanie studzienki kanalizacji deszczowej, wykonanie przepustu, wykonanie ścianki czołowej betonowej na przepuście, wykonanie przykanalików z rury PCW, obsypanie rur z PCW, wykonanie studzienek ściekowych, wykonanie rurociągu kanalizacji deszczowej, obsypanie rurociągu, wyrównanie mechanicznie podłoża na przekopach na rurach kanalizacji deszczowej, wykonanie ławy z kruszywa łamanego, ułożenie ścieków betonowych, wykonanie wodospustów, regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – włazy kanałowe, mechaniczne czyszczenie kanałów, ręczne oczyszczenie rowu umocnionego ściekami prefabrykowanymi betonowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 324859,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Częśc 2 – ul. Kasztanowa – mechaniczne ścinanie poboczy, rozebranie nawierzchni bitumicznej, rozebranie wodospustów, frezowanie nawierzchni bitumicznej, wywiezienie gruzu, dokonanie utylizacji gruzu, oczyszczenie mechaniczne nawierzchni, skropienie nawierzchni bitumicznej drogi emulsją asfaltową na gorąco, ułożenie nawierzchni drogi warstwy wiążącej, skropienie warstwy wiążącej emulsją asfaltową na gorąco przed ułożeniem warstwy ścieralnej, ułożenie warstwy ścieralnej, obsypanie pobocza nawierzchni drogi korą asfaltową, utrwalenie nawierzchni kory, wykonanie wykopu pod podbudowę do ułożenia ścieków betonowych, wykonanie ławy z kruszywa łamanego, ułożenie ścieków betonowych, wykonanie wodospustów w nawierzchni asfaltowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 251113,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230208,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230208,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230208,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogród Szymon Tetla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105

7.3.3) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimskich 37a

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230208,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217699,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290692,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217699,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RADEX sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5470050512

7.3.3) Ulica: UL. Cegielniana 25,

7.3.4) Miejscowość: Bielsko - Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217699,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2022-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane