Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy Świlcza oraz miejsc publicznych z terenu Gminy Świlcza w 2025 r.
Gmina Świlcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00016023
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00016023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-08 20:12
- Lokalizacja
- Świlcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2dba3af-c9fd-4c77-8661-909fca155e17
- Identyfikator
- 5170045613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00016023 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy Świlcza oraz miejsc publicznych z terenu Gminy Świlcza w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świlcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świlcza
1.5.2.) Miejscowość: Świlcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-072
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Urzędu Gminy Świlcza oraz miejsc publicznych z terenu Gminy Świlcza w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dba3af-c9fd-4c77-8661-909fca155e17
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00016023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625505
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGI.271.39.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych
z budynku Urzędu Gminy Świlcza oraz miejsc publicznych z terenu Gminy Świlcza w okresie 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
2. Zakres rzeczowy zamówienia określony został na podstawie szacunku ilości odebranych odpadów zmieszanych i segregowanych w 2023 r. oraz za okres trzech kwartałów 2024 r.
3. Szacowana roczna ilość odpadów zmieszanych to:
a) ok. 270 m3 z miejsc publicznych,
b) ok. 386 m3 z budynku Urzędu Gminy Świlcza.
4. Szacowana roczna ilość odpadów segregowanych to ok. 55 m3.
5. Częstotliwość odbioru odpadów – minimum 1 raz w tygodniu.
6. W ramach realizacji ww. zadania odpady zmieszane mogą być odbierane i zagospodarowywane w pojemnikach 1100l oraz w workach koloru czarnego o pojemności 120l.
7. Odpady segregowane będą odbierane i zagospodarowywane w workach o pojemnościach:
- opakowania ze szkła szkło - worki koloru zielonego o pojemności 70 l
- opakowania z papieru i tektury w workach koloru niebieskiego o pojemności 120l
- zmieszane odpady opakowaniowe (tworzywa sztuczne, odpady wielomateriałowe i metal) w workach o pojemności 120 l.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) wykaz punktów odbioru z miejsc publicznych oraz Urzędu Gminy Świlcza - Załącznik nr 4 do SWZ;
2) poglądowa lokalizacja punktów odbioru odpadów z miejsc publicznych – Załącznik nr 5 do SWZ;
3) niniejsza Specyfikacja Warunków Zamówienia, stron 18.
9. Zezwolenia i koncesje:
Wykonawca musi posiadać następujące zezwolenia:
1) wpis do rejestru działalności regulowanej, prowadzonego przez Wójta Gminy Świlcza,
o którym mowa w art. 9b i 9c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości
i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 399), w zakresie objętym przedmiotem zamówienia,
2) zezwolenie na transport odpadów, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach,
3) zezwolenie na zbieranie odpadów, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach,
4) zawartą umowę z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi regionu centralnego zgodnie z Planem gospodarki odpadami dla województwa podkarpackiego na przyjmowanie zmieszanych odpadów komunalnych, odpadów z pielęgnacji terenów zielonych oraz pozostałości
z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania.
Uwaga:
Wyżej wymienione zezwolenia i koncesje Wykonawca dostarczy Zamawiającemu najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175975,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175975,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175975,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa „KAM” Andrzej Dziuba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690701923
7.3.4) Miejscowość: Krzywa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175975,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |