Usługa przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w dziedzinie psychologii klinicznej w ramach projektu „Doskonalenie kadr systemu opieki ..." z podziałem na trzy części
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00390032
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-13 08:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462160056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenioweUsługi edukacji medycznej
Wykonawcy
3 przyznane
BEATA BEDNARSKA-CZARNOCKALublin, PL
12 000 PLNBEATA BEDNARSKA-CZARNOCKALublin, PL
12 000 PLNBEATA BEDNARSKA-CZARNOCKALublin, PL
7200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.