Zaprojektowanie oraz budowa ul. Świdnickiej w Toruniu
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00390245
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00390245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-13 09:40
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d289520-f20f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9562000576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390245 z dnia 2022-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie oraz budowa ul. Świdnickiej w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870287083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 0566693100
1.5.8.) Numer faksu: 0566693109
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzdprzetargi1@gamil.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzdtorun.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie dróg i obiektów mostowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie oraz budowa ul. Świdnickiej w Toruniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d289520-f20f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026586/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Uzbrojenie terenów inwestycyjnych - budowa ul. Świdnickiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220218/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 714960,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz budowa ul. Świdnickiej
w Toruniu. Do obowiązków Wykonawcy należy także sporządzenie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę: TRANSBRUK Barczyńscy sp. z o.o., ul. Wojewódzka 3A, 87-152 Łubianka przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Wykonawca zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 1.370.736,07 zł, a na realizację zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 700.000,00 zł brutto, przy czym nie ma możliwości zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1370736,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1370736,07 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy| 2022-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |