budowa systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie
Starostwo Powiatowe w Lesznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00390565
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00390565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-13 10:49
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b307c09e-2f67-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6971952864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390565 z dnia 2022-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
budowa systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Lesznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411102917
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 4B
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 529-68-34
1.5.8.) Numer faksu: 65 529-68-09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.tyczynska@powiat-leszczynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat-leszczynski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_leszczynski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
budowa systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b307c09e-2f67-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026176/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 budowa systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343319/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.VI.272.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168942,80
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany i projekt techniczny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.
Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do:
1) opracowania dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą geodezyjną oraz operatem geodezyjnym,
2) zapewnienia badań archeologicznych z wymaganym pozwoleniem konserwatorskim, prowadzonych w granicach inwestycji podczas realizacji prac ziemnych, w następującym zakresie:
a) wyeksplorowania warstw i obiektów archeologicznych, które w trakcie inwestycji ulegną zniszczeniu,
b) sporządzenia dokumentacji opisowej, rysunkowej i fotograficznej z przeprowadzonych badań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44611000-6 - Zbiorniki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia obejmującego budowę systemu odprowadzania i retencjonowania wód opadowych z dachów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie kwotę 277 111,00 zł brutto. Natomiast wartość oferty z najniższą ceną złożonej w postępowaniu zamówienia wynosi 374 578,15 zł.Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia do wartości oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 374578,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388701,37 PLN
| 2022-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |