Wykonanie remontu trzech sal i części korytarza na I p. w Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Krakówka 4 w Płocku.

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00390828
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00390828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-13 11:42
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a285b87f-28fe-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT KALINOWSKIPłock, PL · lot 0
270 619,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390828 z dnia 2022-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu trzech sal i części korytarza na I p. w Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Krakówka 4 w Płocku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/656928

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu trzech sal i części korytarza na I p. w Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Krakówka 4 w Płocku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a285b87f-28fe-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037669/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Wykonanie remontu trzech sal i części korytarza na I p. w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Krakówka 4 w Płocku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327355/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.62.2022.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont trzech sali lekcyjnych nr 19, 20, 21 i części korytarza na I piętrze w segmencie dydaktycznym od ul. Cichej oraz wymianę istniejących osłon grzejników w sześciu salach i na korytarzu na parterze.
Do zakresu remontu sal lekcyjnych należy rozbiórka istniejących posadzek i wykonanie nowych z wykładziny rulonowej PCV, demontaż istniejących drzwi do sal i montaż nowych drzwi, montaż nakładek PCV na parapety w sali 19 i 20, montaż osłon grzejnikowych z płyty MDF w sali 21 i uzupełnienie osłon na pionach c.o. w salach 19, 20 oraz usunięcie istniejących warstw malarskich z sufitów i ścian wraz lamperią z tynku żywicznego, wykonanie gładzi gipsowych i malowanie sufitów farbą emulsyjną i ścian farbą lateksową i do wys. 1,5 m lakierem bezbarwnym.
W zakresie remontu części korytarza przynależnego do w/w sal lekcyjnych jest demontaż istniejących 2 szt. drzwi łazienkowych i montaż nowych, usunięcie istniejących warstw farb z sufitów i ścian wraz z lamperią z tynku żywicznego, wykonanie gładzi gipsowych i malowanie sufitu farbą emulsyjną i ścian farbą lateksową z malowaniem do wys. 1,5 m lakierem bezbarwnym, montaż odboi na ścianach z płyty meblowej w dwóch poziomach, demontaż istniejących osłon grzejników i montaż nowych, ułożenie wykładziny rulonowej PCV na posadzce.
W zakresie prac budowlanych jest również demontaż istniejących osłon grzejnikowych w 6 salach i korytarzu na parterze i montaż nowych z płyty MDF z otworami z zabudową gałązek do grzejników oraz pionów c.o. do wys. 2 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270619,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296306,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270619,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane KALTECH Robert Kalinowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7741183204

7.3.3) Ulica: Na Skarpie 4/29

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270619,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji 9 tygodni od dnia podpisania umowy.
2022-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane