Modernizacja budynku po byłej szkole podstawowej w Owczarach 84, w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem” na tworzenie mieszkań ochronnych
Gmina Oława
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00390885
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00390885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-13 11:52
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4764c84e-2fb0-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9121715754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390885 z dnia 2022-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku po byłej szkole podstawowej w Owczarach 84, w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem” na tworzenie mieszkań ochronnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oława
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. M. J. Piłsudskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@gminaolawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminaolawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6612211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku po byłej szkole podstawowej w Owczarach 84, w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem” na tworzenie mieszkań ochronnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4764c84e-2fb0-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018306/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Modernizacja budynku po byłej szkole podstawowej w Owczarach 84 w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin "Za życiem" na tworzenie mieszkań chronionych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340327/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.23.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1117034,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na Modernizacji budynku po byłej szkole podstawowej w Owczarach 84, w ramach programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem” na tworzenie mieszkań ochronnych.
Mieszkanie 1: ok. 62 m2
Mieszkanie 2: ok. 22 m2
Mieszkanie 3: ok. 46 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty (każda z ceną przekraczającą kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia). Oferta z najniższą ceną opiewała na kwotę 922 500,00 zł. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia kwotę 779 000,00 zł brutto.| 2022-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |