Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowej w miejscowościach Nowa Kuźnia, Jabłonów, Kłębanowice oraz Łagoszów Wielki.
GMINA RADWANICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00390939
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00390939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-13 12:03
- Lokalizacja
- Radwanice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e9f7b3-2f78-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6922256490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390939 z dnia 2022-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowej w miejscowościach Nowa Kuźnia, Jabłonów, Kłębanowice oraz Łagoszów Wielki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Radwanice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.radwanice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowej w miejscowościach Nowa Kuźnia, Jabłonów, Kłębanowice oraz Łagoszów Wielki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e9f7b3-2f78-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026368/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kłębanowice - droga o nawierzchni tłuczniowej.
1.1.13 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia - droga o nawierzchni tłuczniowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340169/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: InII.271.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1134215,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Nowa Kuźnia i Jabłonów - droga o nawierzchni tłuczniowej.Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi relacji Nowa Kuźnia – Jabłonów zlokalizowanej na dz. nr 44 w obrębie Nowa Kuźnia, jednostka ewidencyjna Radwanice oraz dz. nr 114 obręb Jabłonów jednostka ewidencyjna Chocianów o łącznej długości 1.435 m, w tym:
- w zakresie Zadania nr 1 (etap I dokumentacji technicznej): przebudowa drogi do granicy administracyjnej gm. Radwanice, odcinek o długości 1.060,0 m. i szer. 4,00 m, o nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.
- w zakresie Zadania nr 2 (etap II dokumentacji technicznej): przebudowa drogi
w granicach administracyjnych gm. Chocianów, odcinek o długości 375,0 m. i szer. 4,00 m, o nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 427940,26 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Łagoszów Wielki i Kłębanowice - drogi o nawierzchni tłuczniowej.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- w zakresie Zadania nr 1 (odcinek A-B dokumentacji technicznej): przebudowę drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 497/1, nr 497/2 i nr 485/1 w obrębie Łagoszów Wielki, jednostka ewidencyjna Radwanice o długości 1.048,0 m. Droga o szer. 4,00 m i nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.
- w zakresie Zadania nr 2 (odcinek E-F dokumentacji technicznej): przebudowę drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 197 i nr 62 w obrębie Kłębanowice, jednostka ewidencyjna Radwanice o długości 1.046,0 m. Droga o szer. 4,00 m i nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 706275,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację
o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości
157 850,00 zł. Tym samym oferta z najniższą ceną wynoszącą 596 550,00 zł przewyższa kwotę 157 850,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596550,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1026764,64
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 290 290,00 zł. Tym samym oferta z najniższą ceną wynoszącą 885 600,00 zł przewyższa kwotę 290 290,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 885600,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1574104,01
| 2022-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |