Przebudowa drogi wewnętrznej położonej w miejscowości Piaski na działce ewidencyjnej nr 217 o łącznej długości 990 mb

Gmina Słupia Konecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00390984
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00390984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-13 12:11
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c380865b-38cb-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6581939790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychWyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN POLRaszyn, PL · lot 0
298 890 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00390984 z dnia 2022-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej położonej w miejscowości Piaski na działce
ewidencyjnej nr 217 o łącznej długości 990 mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupia Konecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Slupia 30a

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-234

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41-391-11-47

1.5.8.) Numer faksu: 41-391-11-48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@slupiakonecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupiakonecka.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slupiakonecka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej położonej w miejscowości Piaski na działce
ewidencyjnej nr 217 o łącznej długości 990 mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c380865b-38cb-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054720/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi wewnętrznej położonej w miejscowości Piaski na działce ewidencyjnej nr 217

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355875/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2/P.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi wewnętrznej położonej w miejscowości Piaski na działce ewidencyjnej
nr 217 o łącznej długości 990 mb” przewidziana do dofinansowania w ramach wspomagania przez Lasy Państwowe
administracji publicznej na realizację przez Gminę Słupia Konecka inwestycji, tj.: Przebudowę drogi wewnętrznej położonej
w miejscowości Piaski na działce ew. nr 217, obręb ew. Piaski 0029, gmina Słupia Konecka.
Zakres robót dotyczący realizacji zadania inwestycyjnego:
• Wyrównanie terenu;
• Wykonanie robót ziemnych;
• Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie mieszanka związana 0/31,5 mm;
• Wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63 mm;
• Wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm;
• Wykonaniu nawierzchni z miału kamiennego.
2. Szczegółowy zakres zamówienia dotyczący realizacji przedmiotu umowy, w tym roboty dodatkowe nieujęte w SWZ
zostały opisane w załącznikach do SWZ: dokumentacji projektowej, uproszczonej dokumentacji technicznej, przedmiarach.
3. Załączone do SWZ przedmiary mają charakter jedynie informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z SWZ i dokumentacja projektową oraz pozostałymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu
robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy
międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w
tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają
wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania, co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania
przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może
wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów
równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ
i/lub w załącznikach do SWZ.
5. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w OPZ.
Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów równoważnych Wykonawca
zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-INST-BUD Usługi Transportowe Budowlano-Instalacyjne Marian Pol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5221011298

7.3.3) Ulica: Sójki 17

7.3.4) Miejscowość: Raszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-090

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane