„Modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00443289
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00443289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-02 13:10
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8acdadd-2da7-42e9-bfc0-be26286c1d3d
Identyfikator
6340136434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweCzęści lamp i sprzętu oświetleniowegoOkablowanie siecioweKable przyłączenioweUrządzenia komputeroweModernizacja sieci

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK CZARNIKTrzebnica, PL · lot 0
910 279,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443289 z dnia 2024-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zacisze, 3

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-025

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@am.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.am.katowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8acdadd-2da7-42e9-bfc0-be26286c1d3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038278/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt. 2) Pzp -Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający prowadził uprzednio w trybie podstawowym postępowanie, którego przedmiotem była: „Modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach” Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie Art. 255 pkt 2) Pzp ponieważ jedyna złożona oferta została odrzucona przez Zamawiającego, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp. (treść oferty była niezgodna z warunkami zamówienia) a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/AM/3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia scenicznego w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
2.1. Załączniku nr 1 do Zaproszenia: Opis przedmiotu zamówienia.
3.2.2. Załączniku nr 2 do Zaproszenia: Wstępne stanowisko Wykonawcy w zakresie cen jednostkowych.
2.2. Załączniku nr 3 do Zaproszenia: wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

31530000-0 - Części lamp i sprzętu oświetleniowego

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

31224400-6 - Kable przyłączeniowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

32428000-9 - Modernizacja sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 910279,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 910279,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 910279,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SHOW DESIGN MAREK CZARNIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930765330

7.3.3) Ulica: Prusicka 31

7.3.4) Miejscowość: Trzebnica

7.3.5) Kod pocztowy: 55-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ESTILO PIOTR HAŁADAJ, UL. NA WZGÓRZU 2 55-100 RASZÓW:

1. Demontaż i utylizacja urządzeń podlegających wymianie

2. Montaż nowych urządzeń

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 910279,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-16

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia winien zostać wykonany od dnia podpisania umowy do dnia 16 września 2024 r.
2024-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy