Termomodernizacja budynku OSP Sanka
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SANCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00391117
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00391117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-13 12:43
- Lokalizacja
- Sanka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4690407c-3819-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9441934191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Izolacja cieplnaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00391117 z dnia 2022-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku OSP Sanka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SANCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357190975
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 316
1.5.2.) Miejscowość: Sanka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-067
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp.sanka@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrzeszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4690407c-3819-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
ochotnicza straż pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku OSP Sanka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4690407c-3819-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00391117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365043/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.ZP.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Termomodernizacja budynku OSP Sanka”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 ust. 3 Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
1. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 3 oferty:
1) Szczepan Gądek, Pojałowice, 32-200 Miechów – cena: 227 550,00 zł, okres gwarancji: 72 miesiące
2) Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Agnes Michał Guzera, ul. Kwarciana 7/27, 25-121 Kielce – cena: 258 300,00 zł, okres gwarancji: 60 miesięcy
3) Firma Handlowo-Usługa Libomar s.c. G. Lis, G. Bąk, G. Marchewka, Sanka 357, 32-067 Sanka – cena: 199 260,00 zł, okres gwarancji: 60 miesięcy
2. Biorąc pod uwagę wskazane w dokumentacji kryteria oceny ofert tj. cena 60%, okres gwarancji 40 % najkorzystniejszą ofertą jest oferta złożona przez Wykonawcę Szczepan Gądek, Pojałowice, 32-200 Miechów.
3. Zamawiający podał na stronie prowadzonego postępowania kwotę, jaką przeznacza na sfinansowanie zamówienia tj. 200 000,00 zł. Cena najkorzystniejszej oferty opiewa na kwotę 227 550,00 zł.
4. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, w związku z tym zdecydowano o unieważnieniu postępowania.
| 2022-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |