Termomodernizacja budynku uzdatniania wody i archiwum należącego do SPZOZ w Szamotułach.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00392490
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00392490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-14 09:31
Lokalizacja
Szamotuły, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a364ff2-d75f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7871807873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie biurowcówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlaneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianKładzenie terakotyRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożarowePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychPompy powietrzaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA "WIELĄDEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPodanin, PL · lot 0
64 800 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00392490 z dnia 2022-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku uzdatniania wody i archiwum należącego do SPZOZ w Szamotułach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sukiennicza

1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 612927100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szamotuly.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szamotuly.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.spzoz.powiat-szamotuly.pl/zamowienia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku uzdatniania wody i archiwum należącego do SPZOZ w Szamotułach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a364ff2-d75f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00392490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00080553/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 termomodernizacja Stacji Uzdatniania Wody.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167969/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-381-15/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 658545,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. „TERMODERNIZACJA BUDYNKU UZDATNIANIA WODY I ARCHIWUM NALEŻĄCEGO DO SPZOZ w SZAMOTUŁACH”.
2. Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje prace związane z wykonaniem na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo - wykonawczej termomodernizacji budynku uzdatniania wody i archiwum wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej połączonej z pompą ciepła.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zgodny z opracowaną dokumentacją projektową.
Po zakończeniu robót należy sporządzić protokoły z prób, sprawdzeń oraz sporządzić dokumentację powykonawczą w wersji papierowej oraz elektronicznej, zawierające wszystkie niezbędne instrukcje, karty gwarancyjne, wykaz serwisów itd.
Powyższe próby i sprawdzenia ze stosowną dokumentacją należy wykonać i dostarczyć przed ostatecznym odbiorem robót.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: załączniki (Zał. 1a-1k), zwanymi w dalszej treści także OPZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki Wykonawcy wymienione w projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45000000-7 - Roboty budowlane

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

42122460-2 - Pompy powietrza

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma WIELĄDEK sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070092559

7.3.4) Miejscowość: Podanin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64800000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31
2022-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane