BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO KOMPLEKSU SPORTOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OŁAWIE.
Gmina Miasto Oława
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00392530
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00392530/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-14 09:42
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-366586b9-327c-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9121717084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00392530 z dnia 2022-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO KOMPLEKSU SPORTOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OŁAWIE.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Oława
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934845
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl.Zamkowy 15
1.5.2.) Miejscowość: Oława
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.olawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.olawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.um.olawa.pl; www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO KOMPLEKSU SPORTOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W OŁAWIE.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-366586b9-327c-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00392530
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021592/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa Ogólnodostępnego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00343012/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271/16/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Budowa boisk sportowych: do gry w piłkę nożną o nawierzchni trawiastej oraz wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej (do gry w piłkę siatkową, ręczną, koszykówkę), a także montaż sprzętu sportowego.
2) Budowa obiektów lekkoatletycznych tj. bieżni lekkoatletycznej, bieżni prostej oraz skoczni do skoku w dal.
3) Budowa budynku szatni wraz z widownią (roboty budowlano-montażowe, instalacje wodno-kanalizacyjne centralnego ogrzewania, wentylacji, elektryczne, wykończeniowe itp.).
4) Budowa placu zabaw.
5) Budowa ogrodzenia i oświetlenia terenu.
6) Zagospodarowanie terenu (chodniki, opaski, elementy małej architektury itp.).
7) Budowa niezbędnych instalacji zewnętrznych w tym m.in.: kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej, oświetlenia terenu, wewnętrznej linii zasilania elektroenergetycznego (WLZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający niniejszym zawiadamia, że unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 p.3 ustawy Prawo zamówień publicznych ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę , którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 6 000 000 zł brutto . Cena najkorzystniej oferty – 11 400 000 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11400000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13983026,10 PLN
| 2022-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |