„Robota budowlana – remont wybranych pomieszczeń wraz z częściowym malowaniem elewacji zewnętrznej budynku nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim”
33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00393227
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00393227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-14 12:08
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c30c1a5-3fd6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8672227607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00393227 z dnia 2022-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Robota budowlana – remont wybranych pomieszczeń wraz z częściowym malowaniem elewacji zewnętrznej budynku nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180692828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Anieli Krzywoń 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 33wog.zamowienia-publiczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33wog.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/33wog/public/postepowanie?postepowanie=344024301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Robota budowlana – remont wybranych pomieszczeń wraz z częściowym malowaniem elewacji zewnętrznej budynku nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c30c1a5-3fd6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00393227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052572/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Remont wybranych pomieszczeń wraz z częściowym malowaniem elewacji zewnętrznej budynku nr 2 w Ostrowcu Św.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00370848/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp76/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 129927,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu wybranych pomieszczeń wraz z częściowym malowaniem elewacji zewnętrznej budynku nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Oś. Słoneczne 37. Zakres prac obejmuje m. in.:
a) demontaż boazerii, tynku mozaikowego oraz tapet w części pomieszczeń,
b) malowanie pomieszczeń farbą lateksową przy uprzednim zagruntowaniu powierzchni,
c) postawienie ścianek działowych,
d) wymiana paneli podłogowych,
e) wykonanie tynku elewacji zewnętrznej.
Szczegóły dotyczące niniejszego zamówienia opisane zostały w załącznikach do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia tj. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Remontowych oraz w przedmiarze robót.
Tabela przedmiaru robót oraz STWiORR mają charakter poglądowy.
Uzupełnieniem Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Remontowych oraz przedmiaru robót jest projekt umowy, przedstawiony w załączniku do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia14 października 2022r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |