Świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2024/2025.
Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443310
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-02 13:14
- Lokalizacja
- Poronin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2f88f15-c968-44f9-8b4a-6bced332b788
- Identyfikator
- 7361663820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443310 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2024/2025.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490647420
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego
1.5.2.) Miejscowość: Poronin
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkolaporonin@poronin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkolaporonin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poronin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2024/2025.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2f88f15-c968-44f9-8b4a-6bced332b788
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu – przygotowanie i dostarczeniu gorącego posiłku jednodaniowego – drugie danie dla maksymalnie 160 uczniów, którzy będą uczęszczać do Szkoły Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie.
Zamówienie obejmuje: przygotowanie jednego gorącego posiłku dziennie – obiad (drugie danie), w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r. – maksymalnie 160 obiadów dziennie.
Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenie lub zmniejszenia ilości dostarczanych obiadów według zamówień uczniów.
Ewentualne zmiany liczby zamawianych obiadów Zamawiający zgłaszać będzie Wykonawcy do godz. 9.00 danego dnia.
Posiłki będą dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z Dyrektorem szkoły, nie później niż do godz. 11.15, z wyłączeniem ferii zimowych, przerw świątecznych i innych dni uzgodnionych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376832,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376832,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376832,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Stoch Pokoje Gościnne Katering Anna Stoch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361507020
7.3.3) Ulica: Szlak Papieski 276
7.3.4) Miejscowość: Ząb
7.3.5) Kod pocztowy: 34-521
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376832,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-03 do 2025-06-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |