„ Wykonanie, dostawa i montaż mebli do wbudowania w budynku gminnego ośrodka przy ul. Sportowej 12”

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejsko Gminny Ośrodek Zdrowia w Mikstacie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00393952
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00393952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-10-14 14:13
Lokalizacja
Mikstat, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1f145e8-3412-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5140139605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie zabudowanych mebli

Wykonawcy

1 przyznane

Zago Sp. z o.o.Kaliszowice Kaliskie, PL · lot 0
273 060 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00393952 z dnia 2022-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„ Wykonanie, dostawa i montaż mebli do wbudowania w budynku gminnego ośrodka przy ul. Sportowej 12”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejsko Gminny Ośrodek Zdrowia w Mikstacie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250639458

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Mikstat

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62/7310043

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikstat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikstat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.mikstat.pl ; https://platformazakupowa.pl/pn/mikstat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Wykonanie, dostawa i montaż mebli do wbudowania w budynku gminnego ośrodka przy ul. Sportowej 12”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1f145e8-3412-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00393952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00331398/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie, dostawa i montaż mebli do wbudowania w budynku gminnego ośrodka przy ul. Sportowej 12

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347458/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZMIKSTATIGP.271.1/1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i montaż mebli zgodnie z dokumentacją
1.2. Wspólny słownik zamówień: według kodu CPV: 45421153-1

1.3 Zakres Zamówienia obejmuje w szczególności: wykonanie, dostawa i montaż wyposażenia meblowego we wszystkich pomieszczeniach ośrodka zdrowia. Wszystkie materiały użyte do produkcji Zamówienia winny posiadać stosowne atesty i certyfikaty i przekazane wraz z przedmiotem zamówienia
Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiotowe zamówienie w terminie 40 dni od dnia podpisania umowy.
1.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
 szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa projekt budowlano wykonawczy oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273060,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273060,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zago Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3639344810

7.3.4) Miejscowość: Kaliszowice Kaliskie

7.3.5) Kod pocztowy: 63-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273060 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2022-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi