Remont drogi w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie (Wilanów)

Gmina Budziszewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00394061
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00394061/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-14 14:38
Lokalizacja
Budziszewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2ff9737-3e47-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7732223387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394061 z dnia 2022-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie (Wilanów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Budziszewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647813

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.J.Ch.Paska, 66

1.5.2.) Miejscowość: Budziszewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-212

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 710 23 89

1.5.8.) Numer faksu: 44 710 23 89

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@budziszewice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.budziszewice.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.budziszewice.net oraz https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie (Wilanów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2ff9737-3e47-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394061

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039150/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont drogi w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie (Wilanów)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365676/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa : Remont drogi w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie (Wilanów)
Przedmiot zamówienia obejmuje odcinek drogi wynoszący ok.770m. Zakresem swym obejmuje m.in. oczyszczenie istniejącego podłoża bitumicznego; ułożenie warstwy przeciwspękaniowej z siatki z włókien szklanych powlekanych bitumem; wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym; wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego; wykonanie poboczy z kruszywa łamanego; wyrównanie nawierzchni zjazdów gruntowych kruszywem łamanym; ręczna obróbka skarp nasypów i wykopów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym jego zakres zawierają stanowiące integralną część niniejszej SWZ dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane