„Przebudowa z rozbudową DP nr 1794B na odc. Bełda – Stoczek – Kozłówka”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00394080
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00394080/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-14 14:42
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cccc3db1-38b0-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7191364371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394080 z dnia 2022-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa z rozbudową DP nr 1794B na odc. Bełda – Stoczek – Kozłówka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 4
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-203
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 272 88 58
1.5.8.) Numer faksu: 86 272 88 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpgraj27@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-zdp-stgrajewo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.starostwograjewo.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa z rozbudową DP nr 1794B na odc. Bełda – Stoczek – Kozłówka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cccc3db1-38b0-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394080
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031738/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Przebudowa z rozbudową DP nr 1794B na odc. Bełda – Stoczek – Kozłówka”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355123/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10203252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie "zaprojektuj i wybuduj" inwestycji pn.: „Przebudowa z rozbudową DP nr 1794B na odc. Bełda – Stoczek – Kozłówka”, która obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji oraz realizację robót budowlanych związanych z przebudową i rozbudową drogi powiatowej nr 1794B na odcinku Bełda – Stoczek – Kozłówka w km 0+030÷6+660 o długości 6 630 m, w obrębie m. Bełda, Stoczek i Kozłówka.
Wykonawca zobowiązuje się, że realizując przedmiot zamówienia jednocześnie będzie przestrzegał przepisów ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U. z 2020 r. poz.1062 z późn. zm.).
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy oraz załącznik nr 9 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowy (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych, które mógłby przeznaczyć na zwiększenie zabezpieczonej w budżecie powiatu grajewskiego na 2022r. kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16863300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18340892,04 PLN
| 2022-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |