Remont sali gimnastycznej, podjazdów i wejść w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie

Powiat Krakowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00394538
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00394538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 08:51
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3cf3c9f2-337a-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6772364194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKonserwacja dachówNaprawa dachówNaprawa i konserwacja dachówPokrywanieWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty instalacyjne elektryczneKonstrukcje i części konstrukcjiRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie wentylacjiRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaFundamentowanieŚcianki działowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394538 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej, podjazdów i wejść w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krakowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Słowackiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-037

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 634 42 66

1.5.8.) Numer faksu: 12 633 52 94

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@powiat.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/spwk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali gimnastycznej, podjazdów i wejść w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cf3c9f2-337a-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025496/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont dachu sali gimnastycznej i wejść do szkoły w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350671/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIR.272.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185926,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie remontu sali gimnastycznej, podjazdów i wejść w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie.

2. W ramach realizacji prac będą wykonane następujące działania:
 Wejścia do budynków, rampy, schody,
 Likwidacja przecieków z dachu, uszczelnienia,
 Konserwacja i naprawa wentylacji.


3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy (zał. nr 11 do SWZ), opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 12 do SWZ) oraz dokumentacji (zał. 13 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261920-9 - Konserwacja dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261400-8 - Pokrywanie

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45262210-6 - Fundamentowanie

44112310-4 - Ścianki działowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ jedyna oferta złożona w postępowaniu została odrzucona.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane