Wykonanie ogrodzenia III Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn w ramach zadania pn. „Otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna – Razem grajmy w zielone!”
Gmina Olsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00394762
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00394762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-10-17 09:47
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbce24dd-380e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7393847026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394762 z dnia 2022-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ogrodzenia III Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn w ramach zadania pn. „Otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna – Razem grajmy w zielone!”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742362
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-101
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 89-527-31-11 wew. 403
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umolsztyn.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ogrodzenia III Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn w ramach zadania pn. „Otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna – Razem grajmy w zielone!”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbce24dd-380e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020366/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 OBO - otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354099/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.37.2022.b
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 122765,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia III Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn w ramach zadania pn. „Otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna – Razem grajmy w zielone!”.
2. Zakres prac do wykonania obejmuje rozbiórkę starego i wykonanie nowego ogrodzenia zgodnie z dokumentacją techniczną, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn, w tym
w szczególności:
1) roboty rozbiórkowe starego ogrodzenia,
2) roboty przygotowawcze,
3) wykonanie nowego ogrodzenia terenu.
3. Szczegółowy zakres prac określony jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, o których mowa w art. 103 ust. 1 ustawy oraz zgłoszeniu robót budowlanych znak: UA.6743.172.2022 przyjętego dnia 6 lipca 2022 r. bez wniesienia sprzeciwu. Dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, zgłoszenie robót stanowią załączniki nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na wykonanie ogrodzenia III Liceum Ogólnokształcącego, ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn w ramach zadania pn. „Otwarcie terenów zielonych wokół III LO dla mieszkańców Olsztyna – Razem grajmy w zielone!” prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Powyższy przepis stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę z ceną w kwocie 516.600,00 zł. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia podstawowego 151.001,09 zł. Cena złożonej oferty znacznie przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 516600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |