Przebudowa dróg na terenie gminy Chojnice – wykonanie nawierzchni z żelbetowych płyt drogowych wielootworowych typu „JOMB”

Gmina Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00394868
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00394868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 10:14
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eb2373b-300c-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5551908755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

2 przyznane

JACEK MACHUTAKonarzyny, PL · lot 0
303 180,24 PLN
JACEK MACHUTAKonarzyny, PL · lot 1
261 734,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394868 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Chojnice – wykonanie nawierzchni z żelbetowych płyt drogowych wielootworowych typu „JOMB”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 31 Stycznia 56a

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 88 013 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminachojnice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminachojnice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminachojnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie gminy Chojnice – wykonanie nawierzchni z żelbetowych płyt drogowych wielootworowych typu „JOMB”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eb2373b-300c-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013763/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa dróg na terenie gminy Chojnice - wykonanie nawierzchni z żelbetowych płyt drogowych wielootworowych typu "JOMB"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340620/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.271.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 506600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 „Przebudowa 0,40 km drogi gminnej nr 239021G na odc. Funka – Jarcewo od km 0+850,00 do km 1+250,00” polega na ułożeniu płyt żelbetowych wielootworowych gr. 12,5 cm typu „JOMB” na podsypce piaskowo – cementowej, wykonaniu warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki stabilizowanej cementem C1,5/2,0 MPa o gr. 15 cm, wykonaniu podbudowy z kruszywa stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 C50/30 o gr. 15 cm po zagęszczeniu, wykonaniu korytowania, profilowania i zagęszczenia koryta, wykonaniu poboczy obustronnych o gr. 10 cm z kruszywa 0/31,5 C90/3 o szer. do 0,75 m (w granicach pasa drogowego).
Podstawowe parametry techniczne:
• Długość – 400 m,
• Szerokość nawierzchni – 3,00 m
• Szerokość poboczy – 2×0,75 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 272110,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 „Przebudowa 0,35 km drogi dojazdowej w miejscowości Cołdanki (dz. nr 159/1 obręb Angowice) od km 0+126,00 do km 0+476,00” polega na ułożeniu płyt drogowych żelbetowych wielootworowych gr. 12,5 cm typu „JOMB” na podsypce piaskowo – cementowej, wykonaniu warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki stabilizowanej cementem C1,5/2,0 MPa o gr. 15 cm, wykonaniu podbudowy z kruszywa stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 C50/30 o gr. 15 cm po zagęszczeniu, wykonaniu korytowania, profilowania i zagęszczeniu koryta, wykonaniu poboczy obustronnych o gr. 10 cm z kruszywa 0/31,5 C90/3 o szer. do 0,75 m (w granicach pasa drogowego).
Podstawowe parametry techniczne:
• Długość – 350 m,
• Szerokość nawierzchni – 3,00 m
• Szerokość poboczy – 2×0,75 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 234490,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303180,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461809,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303180,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prace Ziemne Jacek Machuta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552068702

7.3.4) Miejscowość: Ciecholewy 22

7.3.5) Kod pocztowy: 89-607

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303180,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261734,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397714,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261734,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prace Ziemne Jacek Machuta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552068702

7.3.4) Miejscowość: Ciecholewy 22

7.3.5) Kod pocztowy: 89-607

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261734,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane