Realizacja zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00394983
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00394983/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 10:46
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0db598fd-4df3-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8762008352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

BILE BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłotniki Kujawskie, PL · lot 0
3 990 243 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00394983 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870298738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: dr. Ludwika Rydygiera 15/17

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bieganski.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przetargi.bieganski.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.bieganski.org (zakładka: Platforma Zakupowa Nowa) lub bezpośrednio: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db598fd-4df3-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394983

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334613/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Realizacja zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W przedmiocie prowadzonego postępowania, było prowadzone uprzednio postęp. o udzielenie zamówienia publicznego następująco:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone na realizację zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19- znak sprawy Z/65/PN/22, prowadzone w trybie podst bez prowadzenia negocjacji.
Wszczęte w dniu: 16.09.2022 r.
Unieważnione w dniu: 04.10.2022 r. stosownie do art. 255 pkt 1) Ustawy Pzp z uwagi na fakt, że
w przedm postęp nie złożono żadnej oferty.
Mając na uwadze stan faktyczny oraz fakt, iż zgodnie z opinią specjalisty ds. przedmiotu jedyną możliwością realizacji przedm zam w terminie tj. realizacja przedmiotu objętego ,,umową dotacyjną” musi nastąpić w terminie do 15.12.2022 r., jest jak najszyb zaw umowy celem rozp realiz zam.
Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 2) ustawy p.z.p.
PEŁNA TREŚĆ W DOKUMENTACJI

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Z/65/PN/22

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Z/77/WR/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj realizacji zadania – inwestycji polegającej na modernizacji bloku pediatrycznego poprzez przebudowę i rozbudowę istniejącej instalacji tlenowej szpitala w związku z COVID-19, zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym
pt. „Przystosowanie pomieszczeń II piętra budynku HR i I piętra budynku HR i K
w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu na Kompleks Oddziału Pediatrycznego”, stanowiącym integralną część Informacji – Załącznik nr 2 do Informacji - w zakresie dotyczącym II piętra budynku HR, z wyłączeniem wymiany dźwigów oraz zgodnie z Załącznikiem nr 4 do Informacji
tj. projektowanymi postanowieniami umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bile Bud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542925205

7.3.3) Ulica: Jęczmienna 1

7.3.4) Miejscowość: Złotniki Kujawskie

7.3.5) Kod pocztowy: 88-180

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca oświadczył, że następujące roboty budowlane stanowiące przedmiot umowy:
1) prace projektowe, wartość około 157 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy Medus Pracownia Projektowa
2) gazy techniczne, wartość około 204 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy Nedmed Wiesław Niedużak
3) wentylacja, klimatyzacja, woda lodowa, wartość około 561 000,00 zł
powierzy do realizacji Podwykonawcy CPI sp. z o.o.
4) prace elektroinstalacyjne, wartość – około 805 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy AutomatIQ Home
5) wykładziny podłogowe, wartość około 70 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy Euro-System
6) drzwi – wartość około 114 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy Ekspol
7) c.o i wod-kan – wartość około 340 000,00 zł netto
powierzy do realizacji Podwykonawcy Promax.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3990243,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w terminie do 31.03.2023 r., przy czym:
1) zakres wynikający z „umowy dotacyjnej”, tj.:
 prace projektowe i przygotowawcze,
 dostosowanie obiektów podstawowych,
 wykonanie instalacji (gazów medycznych, tlenowych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych, elektrycznych, sygnalizacji pożaru),
 prace wykończeniowo-montażowe,
 odbiory techniczne dotyczące zakresu ww prac,
winien zostać zrealizowany w terminie do 15.12.2022 r.,
2) pozostały zakres, wykraczający poza zakres wynikający z „umowy dotacyjnej” tj.:
- malowanie końcowe ścian,
- montaż sufitów podwieszonych,
- montaż wykładzin podłogowych,
- montaż urządzeń instalacji klimatyzacyjnej wraz z rozruchem,
- montaż osprzętu elektrycznego,
- uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych koniecznych do prawidłowego, zgodnego z przepisami prawa funkcjonowania wyremontowanych i zmodernizowanych pomieszczeń
winien zostać zakończony w terminie do 31.03.2023 r.
2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane