Rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku

Gmina Nisko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00395034
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00395034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 11:03
Lokalizacja
Nisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a19f0bf-2dc9-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6020017509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBetonowanieRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Remontowo-Budowlane Stanisław KoziołUlanów, PL · lot 0
398 798,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00395034 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nisko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 14

1.5.2.) Miejscowość: Nisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nisko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a19f0bf-2dc9-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025005/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Rozbudowa istniejącego amfiteatru Parku Miejskim w Nisku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335240/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.54.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający informuje, że zadanie pn: Rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku jest współfinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. Środki o których mowa powyżej zostały przyznane Zamawiającemu.
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.310 ustawy Pzp jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: „Rozbudowa amfiteatru w Parku Miejskim w Nisku” Zakres robót obejmuje:
Zadanie 1:
1) Wykonanie kulis bocznych amfiteatru (prawa i lewa) – ściany betonowe o grubości 25 cm, wykończone kamieniem dekoracyjnym zewnętrznym identycznym z kamieniem na ścianie głównej amfiteatru.
2) Wykonanie ławek widowni – podstawy ławek z betonu architektonicznego w kształcie łuku, siedziska z deseczek polimerowych.
3) Wykonanie powierzchni utwardzonych – pod widownią, przed sceną oraz niezbędne dojazdy i dojścia.
4) Wykonanie trawników.
5) Wyposażenie – kulisy sceniczne składane.
Zadanie 2:
1) Roboty elektryczne: instalacja zasilania oraz kanalizacja teletechniczna przy amfiteatrze w Parku Miejskim w Nisku.
2) Demontaż i ponowny montaż płyt granitowych na cokole (odpadajacych) oraz uzupełnienie brakujących.
3) Wymiana zniszczonych płytek (33x33) na posadzce sceny.
4) Wymiana zniszczonych płyt granitowych na scenie i podjazdach.
5) Poprawa cokolików przy słupach.
6) Malowanie konstrukcji stalowej dachu i słupów żelbetowych.
7) Pokrycie dachu jedną warstwą papy termozgrzewalnej z czyszczeniem i gruntowaniem.
8) Poprawienie utwardzenia kostką (zapadnięta kostka z tyłu budynku).
9) Czyszczenie/mycie okładziny z kamienia na ścianie i oczyszczenie rynny dachowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi Załącznik nr 10 do SWZ tj. dokumentacja projektowa, wykonawcza, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót. uzgodnienia branżowe i warunki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262300-4 - Betonowanie

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398798,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398798,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Stanisław Kozioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8651001613

7.3.4) Miejscowość: Ulanów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398798,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane