Opracowanie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie Miasta i Gminy Morawica
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00395255
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-17 12:00
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
85 990 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
85 990 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
78 770 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.