Wykonanie dokumentacji budowlano-konserwatorskiej remontu balkonów w budynkach wraz ze sprawowaniem nadzorów autorskich nad robotami wykonywanymi według sporządzonej dokumentacji projektowej
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00395315
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-17 12:14
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
ADAM CODOGNIGliwice, PL
29 520 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
29 520 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.