Dostawa pojazdów osobowo – terenowych oznakowanych, z podziałem na 2 części.
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00395593
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-10-17 13:11
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770001878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy specjalne
Wykonawcy
2 przyznane
'FRANK-CARS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
209 592 PLN'FRANK-CARS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
209 592 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.