Przebudowa drogi gminnej nr 114451E w miejscowości Wola Miłkowska - Justynów

GMINA WARTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00396140
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00396140/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 14:56
Lokalizacja
Warta, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-374188ed-29e3-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8272139526
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396140 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 114451E w miejscowości Wola Miłkowska - Justynów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1

1.5.2.) Miejscowość: Warta

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 114451E w miejscowości Wola Miłkowska - Justynów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-374188ed-29e3-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396140

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032244/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa drogi gminnej nr 114451E w miejscowości Wola Miłkowska - Justynów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszrów Wiejskich w ramach PROW

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329412/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.17.2022.Zp

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 114451E w miejscowości Wola Miłkowska - Justynów.
3.2 Postępowanie dotyczy etapu I zadania. Do wyliczenia ceny oferty należy brać pod uwagę część dokumentacji dotyczącej I etapu.
3.3 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
3.3.1 Branża drogowa:
3.3.1.1 Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
3.3.1.2 Roboty ziemne;
3.3.1.3 Wykonanie jezdni;
3.3.1.4 Wykonanie zjazdów;
3.3.1.5 Wykonanie poboczy;
3.3.1.6 Wycinka i nasadzenie drzew
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna – Dokumentacja Projektowa, Specyfikacje Techniczne, Przedmiar stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
3.4 Wykonawca sporządzi dokumentację powykonawczą.
3.5 Wymagany okres gwarancji na roboty budowlane minimum 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na realizację ww. zamówienia zabezpieczył środki w kwocie 237.246,36 zł. W postępowaniu złożono oferty, których cena znacznie przekracza zabezpieczoną na realizację zamówienia ww. kwotę. Cena najtańszej oferty złożonej w postępowaniu w kwocie 317.078,90 zł przewyższa zabezpieczone środki o 79.832,54 zł.

W związku z powyższym Zamawiający po przeanalizowaniu wydatków budżetowych, nie ma na tę chwilę możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia i unieważnia postępowanie.
2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane