Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku kontenerów techników zlokalizowanych na terenie pałacowo-parkowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00396297
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00396297/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 16:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f3c138c-3290-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9510054672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRóżne specjalne roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

FRB Ryszard WarchulskiMichałowice, PL · lot 0
490 770 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396297 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku kontenerów techników zlokalizowanych na terenie pałacowo-parkowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010956038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-958

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezaborska@muzeum-wilanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wilanow-palac.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeum-wilanow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku kontenerów techników zlokalizowanych na terenie pałacowo-parkowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f3c138c-3290-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019960/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji kontenerów techników zlokalizowanych na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00345060/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEF.ZP.2401.15.AZ.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 433476,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji budynku kontenerów techników zlokalizowanych na terenie pałacowo-parkowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, zgodnie z projektem - „MODERNIZACJA KONTENERÓW TECHNIKÓW NA TERENIE PAŁACOWO-PARKOWYM W MUZEUM PAŁACU KRÓLA JANA III W WILANOWIE, UL. STANISŁAWA KOSTKI POTOCKIEGO 10/16, 02-958 WARSZAWA”.
2) Budynek przeznaczony do modernizacji znajdują się na zapleczu gospodarczym, w części północno wschodniej w zespole pałacowym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16. Budynek niepodpiwniczony o dwóch pełnych kondygnacjach nadziemnej. Dach drewniany oparty na konstrukcji zewnętrznej oraz konstrukcji wewnętrznej. Ściany zewnętrzne z ramy stalowej z profili zamkniętych o wymiarach 100x100. Ścianki działowe z płyty warstwowej. Budynek wyposażony w: instalację, elektryczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej, klimatyzacji, sygnalizacji alarmu pożarowego SAP. W budynku znajdują się grzejniki elektryczne, rozdzielnie elektryczne – główna.
3) Zakres prac obejmuje między innymi:
a) Opróżnienie wyposażenia pomieszczeń kontenerowych i demontaż urządzeń
b) wykonanie demontażu fragmentów ścian z płyty warstwowej gr. 10 – 12 cm
c) wymianę podłóg i warstw podłogowych
d) remoncie ścian wraz z okładziną
e) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej
f) remont instalacji wentylacji grawitacyjnej i wykonanie nowej wentylacji grawitacyjno-mechanicznej
g) demontaż starych i montaż nowych klimatyzatorów
h) przebudowa instalacji elektrycznej
i) przebudowa instalacji wod-kan.
j) wykonanie nowych ścian działowych z płyty warstwowej gr. 10 - 12 cm
k) wykonanie nowej części socjalnej
l) inne prace budowlane związane z w/w zakresem.
4) Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
5) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie ze wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490770,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490770,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB Ryszard Warchulski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 530211750

7.3.3) Ulica: Rumuńska 30A

7.3.4) Miejscowość: Michałowice

7.3.5) Kod pocztowy: 05-816

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49077000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane