Modernizacja sali gimnastycznej z zapleczem w Szkole Podstawowej w Osieku

Gmina Galewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00396302
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00396302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-10-17 16:11
Lokalizacja
Galewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c347fcfa-3f4d-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9970132876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00396302 z dnia 2022-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej z zapleczem w Szkole Podstawowej w Osieku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5

1.5.2.) Miejscowość: Galewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 62/7838618

1.5.8.) Numer faksu: 62/7838625

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://galewice.biuletyn.net/?bip=2&cid=1011&id=2778

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej z zapleczem w Szkole Podstawowej w Osieku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c347fcfa-3f4d-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015231/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Galewice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368979/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji sali gimnastycznej z zapleczem w Szkole Podstawowej w Osieku w ramach realizacji projektu pt. : „Modernizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Galewice”

2. Szczegółowy opis zamówienia:

a) Modernizacja parkietu w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Osieku o powierzchni ok. 540 m2

Prace obejmują m.in.:
 demontaż i modernizacja listew przypodłogowych,
 demontaż starej i montaż nowej listwy dylatacyjnej ok. 30m,
 demontaż i montaż urządzeń i sprzętu (koszy, bramki, drabinki, itp.).
 podwójne cyklinowanie podłogi oraz drobne prace naprawcze tej podłogi polegające na uzupełnieniu ubytków i wzmocnieniu klepek, uzupełnieniu szczelin, wymiana, naprawy miejscowe, itp.
 dostarczenie lakierów oraz materiałów do wykonania modernizacji parkietu,
 gruntowanie podłogi po cyklinowaniu,
 dwukrotne lakierowanie podłogi lakierem antypoślizgowym o podwyższonej twardości i odporności na ścieranie, przeznaczonym do parkietu w szkolnych salach gimnastycznych o dużej intensyfikacji użytkowania posiadającym atesty przeciwpożarowe oraz atesty higieniczny,
 malowanie kolorowych linii wyznaczających wskazane dyscypliny sportowe (piłka ręczna, piłka nożna halowa, koszykówka, siatkówka),


b) Modernizacja sali gimnastycznej i jej zaplecza o łącznej powierzchni ok. 1740 m2


Prace obejmują m.in:
 przygotowanie sali gimnastycznej, pomieszczeń i zaplecza do odmalowania – demontaż i ponowny montaż osprzętu na ścianach oraz ewentualne zabezpieczenie przez osłonięcie (w tym: demontaż i ponowny montaż włączników, gniazd sieciowych, grzejników, opraw oświetleniowych),
 dostarczenie farb oraz materiałów do wyrównania powierzchni ścian,
 odpowiednie zabezpieczenie ościeżnic, okien, podłóg, drzwi, armatury przed malowaniem (poprzez zabezpieczenie tekturą falistą i folią, zaklejenie taśmą malarską itp.),
 przygotowanie powierzchni tynków pod odmalowanie ze szpachlowaniem nierówności, pęknięć ścian, likwidacja przebarwień, skrobaniem ścian i wtapianiem siatki w pęknięcia,
 Przygotowanie powierzchni tynków pod odmalowanie (gruntowanie powierzchni),
 Malowanie farbą koloru wybranego przez Zamawiającego do uzyskania pełnego pokrycia,
 Po robotach malarskich zostanie przywrócony porządek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane